MARKETING DLA FIRM POZYCJONOWANIE | KAMPANIE GOOGLE ADS | KAMPANIE FB ADS

Pozycjonowanie stron internetowych to działania, które mają na celu zwiększenie widoczności witryny w naturalnych wynikach wyszukiwania dla określonych słów kluczowych. Innymi słowy, są to działania, które mają na celu ukazanie Twojej strony internetowej na pierwszej stronie w wyszukiwarce Google. Walka o wysokie pozycje w wyszukiwaniach toczona jest przez właścicieli firmowych stron internetowych, sklepów internetowych, blogów, portali tematycznych.

Pozycjonowanie, dlaczego warto to robić?

Stronę warto pozycjonować przynajmniej z kilku powodów. Przede wszystkim należy zauważyć, że internauci przeglądając wyniki wyszukiwania najczęściej ograniczają się do przejrzenia pierwszych dwóch bądź trzech stron, a część z nich przegląda wyłącznie kilka pierwszych pozycji. Po wpisaniu do wyszukiwarki określonego hasła np. klinika medycyny estetycznej, wyświetlana jest lista stron internetowych – to właśnie te strony wyszukiwarka uznała za najlepiej pasujące do wpisanego hasła. Wbrew pozorom ranking nie jest ustalany według popularności danej strony, a pozycjonowanie pozwala osiągnąć witrynom lepsze pozycje w wynikach wyszukiwania.

Pozycjonowanie można podzielić na pozycjonowanie lokalne oraz globalne. Pozycjonowanie lokalne to takie, które prowadzi do uzyskania wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania, ale dla użytkowników z danego regionu np. miasta Olsztyn, województwa wamińsko-mazurskiego. Natomiast  pozycjonowanie globalne i pozycjonowanie lokalne różni zakres działania – w przypadku globalnego promowana witryna wyświetlana jest w całym kraju i nie ma znaczenia region, z którego wyszukuje użytkownik. Warto podkreślić, że pozycjonowanie lokalne najlepiej sprawdzi się w przypadku małych i średnich firm, które nie prowadzą działalności internetowej. Natomiast w pozycjonowanie globalne powinny zainwestować firmy, które prowadzą działalność na szerszą skalę np. sklep internetowy.

Dlaczego pozycjonować z nami swoją stronę?

W Fabryce reklamy pomagamy wejść na szczyt wyników naturalnych w Google. Pozycjonowanie Olsztyn i okolice tylko u nas! Oferujemy skuteczne pozycjonowanie, posiadamy ponad 10-letnie doświadczenie.

FABRYKA REKLAMY

Pozycjonowanie i kompleksowy marketing dla firm

Jeśli chcesz dotrzeć do szerszego grona klientów, zwiększyć ruch na Twojej stronie, planujesz rozwój, wykorzystując działania zorganizowane oraz długofalowe – działania SEO są właśnie dla Ciebie.

ZAMÓW WYCENĘ

FABRYKA REKLAMY

Pozycjonowanie i kompleksowy marketing dla firm

Jeśli chcesz dotrzeć do szerszego grona klientów, zwiększyć ruch na Twojej stronie, planujesz rozwój, wykorzystując działania zorganizowane oraz długofalowe – działania SEO są właśnie dla Ciebie.

ZAMÓW WYCENĘ